Aktualności

  Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 24-25 maja w naszym oddziale zamiejscowym w Łosicach odbyło się spotkanie z naszymi Partnerami Handlowymi, przy udziale władz miasta Łosic. Podczas spotkania zaproszeni goście mieli możliwość zwiedzenia zakładu, zapoznania się z profilem produkcji oraz uczestniczyli w pokazach cięcia naszych wyrobów.
   
  Składamy podziękowania wszystkim przybyłym za udział w spotkaniu.

  Maszyna SW-32 jest sterowaną numerycznie tokarką typu szwajcarskiego.
  Zapewnia ona pełną elastyczności obróbki wielozadaniowej, dzięki wielu funkcjom standardowym jak  i opcjonalnym.Wszystkie osie są napędzane przez serwosilniki prądu zmiennego i wrzeciono ze sterowaniem osią C. Wszystkie prowadnice są zamontowane na prowadnicy liniowej, a smarowanie wszystkich powierzchni odbywa się automatycznie. Prowadnice można przesuwać ręcznie za pomocą przycisku lub pokrętła.

  Maszyna jest również wyposażona w automatyczny zacisk hydrauliczny i posiada dwa tryby pracy, tj. AUTOMATYCZNY i RĘCZNY.
  Obróbka w przeciwwrzecionie pozwala na całkowite wykonanie obróbki detalu oraz skrócenie jego cyklu wykonania, a napędzane narzędzia pozwalają na zastosowanie dodatkowych procesów obróbczych.

  Obrobione detale są transporterem detali przekazywane poza obrabiarkę. Magazyno podajnik pręta pozwala na pracę ciągłą bez kolejnych przestojów na załadunek materiału.

  Informujemy wszystkich naszych Klientów, użytkowników palników produkcji PERUN S.A., że dysze produkowane przez innych producentów a sprzedawane "jako odpowiedniki dysz produkcji PERUN" nie są przystosowane do pracy z palnikami produkowanymi przez PERUN S.A. 
  Z racji innej konstrukcji mają inne przepływy co powoduje zjawisko cofania się płomienia. W takich warunkach praca palnika staje się niebezpieczna, może dojść do jego uszkodzenia co może spowodować nieszczęśliwy wypadek operatora palnika. 

  Firmy sprzedające tzw. zamienniki dysze ponosić będą pełną odpowiedzialność prawną za sprowadzenie zagrożenia życia dla użytkowników palników. 

  PERUN S.A. przypomina, że nie ponosi odpowiedzialności za skutki stosowania nieoryginalnych dysz w związku z tym następuje utrata gwarancji na palnik.

  PERUN S.A. jest zainteresowany w podjęciu współpracy z firmą zewnętrzną w zakresie chemicznego trawienia i pasywacji detali i podzespołów wykonanych z mosiądzu. 
  Lokalizacja trawialni w okolicach Siedlec lub Warszawy. 

  Kontakt zainteresowanych firm

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  lub tel. +48 22 8108041 wew. 346 

  Informujemy, iż produkty PERUN S.A. nie zawierają niebezpiecznych substancji, które zgodnie z rozporządzeniem REACH podlegają obowiązkowi rejestracji i informacji w postaci karty charakterystyki dla odbiorcy wyrobów.

  Dane adresowe

  PERUN S.A.

  03-842 Warszawa

  ul. Grochowska 301/305

  NIP: 781-17-26-496

  www.perun.pl

  Kontakt

  Sekretariat:

  tel. +48 22 810 14 02 

  fax +48 22 870 76 52

  E-mail: perun@perun.pl

   

  Dział marketingu:

  Tel. +48 22 813 04 39

   

  Oddział zamiejscowy:

  PERUN S.A. 08-200 ŁOSICE ul. Kolejowa 25

  tel. +48 83 357 29 94 fax +48 83 357 26 16

  Kontakt

  Sklep firmowy:

  tel. +48 22 810 80 47

  e-mail: sklep.firmowy@perun.pl

   

  Dział handlowy:

  tel./fax +48 22 810 56 39

  fax +48 22 813 52 33

  e-mail: dzial.handlowy@perun.pl

  © PERUN S.A. All Rights Reserved.